Fotogalerie

Rekonstrukce domečku

Projekt zahrnoval sociální a kuchyňské části modernizovaného rodinného domečku v moderním a čistém provedení, působící nenásilně a luxusním dojmem, s ohledem na menší dispozice.

  

Inovace v rodinném domě

Zde bylo cílem skloubit moderní design a retro styl s motivem kamene, který ve výsledku vypadá velice luxusně a přitom jemně.Modernizace

Stavební úprava spočívala v kompletní dispoziční změně, jak jídelní části tak i samotné kuchyně včetně koupelny a toalety. Tahle změna s kombinaci moderního designu a materiálu, náramně spojuje stávající zachované materiály z novými. Výslední dojem působí velice elegantně a luxusně a dává tak prostor pro různá kreativní řešení při doladění osobitého designu majitele.

  

Obložení kuchyně 

                                Odstíny které nikdy neomrzí, jsou čím dál více populárnější. 


Obložení kuchyně

Nové retro kuchyni, krásně doladěné jemné obklady z úchvatnou měděnou mozaikou.


Rekonstrukce Předsíně

Po výměně starého dřevěného obložení za kamenní obklad a linolea za dlažbu ,se předsíň změnila k nepoznaní.


Novostavba

     Stylové a nestárnoucí provedení, které je velice elegantní a příjemné 


Novostavba

Zde si klienti rozumně promysleli, jak má jejich domeček vypadat, aniž by náklady byly příliš vysoké, a přesto aby docílili nevšedního a inovativního dojmu.


Rekonstrukce bytu

Zde si majitel řádně promyslel, jak má finální projekt vypadat, a podařilo se tím docílit, že i v panelovém bytě můžete mít vanu a sprchu zároveň, aniž byste si ubrali prostor, nýbrž naopak zde se podařilo prostoru v kuchyni přidat nějaký ten centimetr navíc.

   

Renovace komerčních a 

průmyslových prostor